Вінничанка просить дозволити партнерські пологи у пологових будинках міста

Виконавчі органи Вінницької міської ради розглянули петицію вінничанки Юлії Людвінської, яка просить дозволити партнерські пологи у пологових будинках Вінниці.

“Зазначаємо, що відповідно до Постанови кабінету міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» на території Вінницької області продовжений карантин до 22.06.2020 року.

Згідно з ст.1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», карантин – адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних хвороб.

Ст.29 вказаного Закону встановлено, що карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби. На цей період можуть змінюватись режими роботи підприємств, установ, організацій, вноситись інші необхідні зміни щодо умов їх виробничої та іншої діяльності.

Враховуючи зазначене, з метою запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну інфекцію, а також у зв’язку із введенням на всій території України надзвичайної ситуації з розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19, у закладах охорони здоров`я адміністрацією цих закладів можливе прийняття рішення щодо введення обмежувальних заходів, в тому числі тимчасово призупинення проведення партнерських пологів”, – читаємо у відповіді, яку підписала заступниця міського голови Галина Якубович.

Відповідно до ст.6 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров`я» кожний громадянин України має право на кваліфіковану медичну допомогу, включаючи вільний вибір лікаря, вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій і закладу охорони здоров’я.

“Тому радимо Вам звернутись із питаннями, зазначеними у петиції, до адміністрації пологодопоміжного закладу, який Ви обрали”, – йдеться у відповіді на петицію.

Нагадаємо, петицію вінничанки про “партнерські пологи” взяли до розгляду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

990 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.