Вінниччина: захворюваність на грип нижче епідпорогу, але школи закривають

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на 10% нижче епідпорогу. Разом з тим, зафіксовано 16 випадків захворювання на грип А, 56 тяжких випадків вірусно-бактеріальних пневмоній, з яких три – дуже важких, але на сьогодні стан пацієнтів покращується.

Про це 27 січня повідомила директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович під час щопонеділкової апаратної наради голови Вінницької облдержадміністрації з керівниками департаментів та служб області.

Вона наголосила, що в аптечній мережі та лікарнях області в повному обсязі наявні необхідні медикаменти, в тому числі противірусні та протибактеріальні препарати, а також експрес-тести на виявлення грипу та вірусів.

Водночас у Вінницькій області через високий рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ 13 шкіл закрили на карантин.

Навчання зупинили у Барському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Муровано-Куриловецькому та Тиврівському районах, де зареєстрували найвищі показники захворюваності. Повідомляється, що в окремих класах відсутність становила понад 20%.

Нагадаємо, у школі Жмеринки оголосили грипозний карантин

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.