Вінниччина не готова до послаблення карантину

Вінниччина залишається в числі дев’яти областей, які не готові до послаблення карантину. За даними Міністерства охорони здоров’я – це Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

Да інформацією МОЗ, на Вінниччині та Житомирщині перевищений показник динаміки хвороби (зростання випадків інфікування ). На Рівненщині та Львівщині– виявлення нових випадків.

Обидва показники не відповідають нормі у Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях. На Закарпатті перевищений відсоток заповненості ліжок.

В аналізі епідемічної ситуації станом на 26 липня 2020 року, розміщеній на сайті Центру громадського здоров’я, поряд з показником «динаміка» бачимо 27,33%, тоді як «нормою» вважається максимум 10%.

– Рішення про посилення протиепідемічних заходів може бути відмінено не раніше ніж через сім днів з дня його прийняття з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні, – йдеться на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Щоб пом’якшити карантинні обмеження, області повинні відповідати чотирьом цільовим показникам. Заповненість ліжок не повинна перевищувати 50%, відсоток виявлення нових випадків інфекції – 11%, динаміка приросту – не більше 10%. Крім того, за добу в регіоні мають провести щонайменше 24 тестування на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, у Вінниці через ріст захворюваності на COVID-19 містян везуть у лікарню в Калинівці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2310 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.