У Жмеринці коронавірус "косить" районну владу - захворіли вісім держслужбовців

Жмеринська районна державна адміністрація повідомляє, що 10 травня було підтверджено позитивний результат тестування на короновірус у першого заступника голови районної ради, що попередньо мав контакт із представницею санітарної служби, і яка госпіталізована із короновірусною інфекцією до лікарні.

“Враховуючи те, що районна рада та районна адміністрація розташовані у одній адміністративній будівлі, і виконання керівництвом району та працівниками своїх посадових обов’язків потребує постійного спілкування та перебування у одному приміщенні, колективи обох установ потрапили до списку контактних осіб, та відповідно до вимог та медичних протоколів всі працівники підлягали обов’язковому тестуванню”, – йдеться у офіційному прес-релізі Жмеринської районної державної адміністрації стосовно ситуації із інфікуванням COVID-19.

Відомо, що 10 та 12 травня у працівників обох установ проводився відбір аналізів.

“Із двадцяти семи осіб, що пройшли тестування 10 травня, позитивний результат виявлено у 8, з яких четверо – працівники районної державної адміністрації та ще четверо – районної ради. Стан інфікованих осіб задовільний, перебіг хвороби безсимтомний. Всі вони перебувають на самоізоляції вдома під наглядом медиків”, – інформують у райдержадмінстрації.

Оочікуються результати тестування другої хвилі посадовців. Крім того, сформовано списки контактного кола осіб (сім’ї, близькі друзі, сусіди) за підтвердженими випадками та триває робота з забезпечення їх тестування.

На вихідних в приміщені де перебували контактні особи та хворі провели дезінфекцію, майже всі працівники обох установ перебувають на самоізоляції, або виконують роботу дистанційно. Організовано оперативне чергування із числа осіб, що мають негативний результат.

Нагадаємо, спалах коронавірусу у Жмеринці – серед захворілих працівники РДА і райради.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook