У Вінниці планують закупити 15 тисяч доз вакцин від грипу А і Б

У Вінницькій області, як і в цілому по Україні, не вистачає вакцин від грипу. Про це повідомила  директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна, перебуваючи  у Вінницькому обласному спеціалізованому територіальному медичному об’єднанні «Фтизіатрія», де відкрито додаткових  60 ліжок для хворих на коронавірус.

«Сезонна епідемія грипу зараз саме розпочинається,- зауважила вона. – І на початковій стадії хвороби пацієнтів з грипом майже неможливо диференціювати, адже перші симптоми ковіду і грипу практично однакові. Тому зараз ми працюємо з сімейними лікарями на предмет широкого використання тестів на грип».

За її словами, в області, як і по всій Україні, недостатньо вакцин від грипу. 

«Наразі вакцина є лише в одній аптеці – це перша муніципальна аптека Вінниці. Решта очікує поставок, ми розраховуємо, що в найближчі дні така вакцина з’явиться в усіх аптеках міста і області. Ми рекомендуємо громадянам проводити вакцинацію від грипу».

Ольга Задорожна зазначила, що вакцинація проводитиметься препаратами ДжіСі Флю та Ваксігрип Тетра. 

«Обласним коштом будуть закуплені вакцини від грипу для будинків дитини, медичних коледжів. Ми щорічно проводимо таку акцію для того, щоб вакцинувати вразливі верстви населення. В свою чергу, підприємства також можуть виділяти кошти для вакцинації своїх працівників, медсестри з лікарями виїдуть на місця, якщо будуть такі замовлення, здійснять огляд та проведуть щеплення», – каже Ольга Задорожна.

Нагадаємо,  у Вінниці станом на 16 жовтня зафіксовано 4085 випадків COVID-19.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1210 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.