У Вінниці запрацювало ще одне відділення для коронавірусних хворих

На базі Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Вінницької обласної ради розпочало свою роботу відділення потужністю в 60 ліжкомісць для хворих на коронавірусну інфекцію.

“Останній місяць завантаженість ліжок лікувальних закладів області, які приймають хворих на COVID-19, – прокоментувала директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольга Задорожна, – надзвичайно висока. Ми не можемо зменшити завантаженість нижче 50% (реально це показник складає 68-70%). Є заклади, які більш завантажені, є заклади, які менш завантажені. Найбільшу кількість хворих приймають медичні заклади міста Вінниці. Тому саме створення 60 нових ліжкомісць для лікування жителів обласного центру та Вінницького району є вкрай важливим на сьогодні. Тим самим розвантажуємо Вінницьку районну, першу та третю міські лікарні, які мають 100% завантаженість”.

У новоствореному відділенні сформовані бригади анестезіологів інфекціоністів, терапевтів. До роботи у закладі були запрошені на роботу фахівці з інших лікарень області. Медичні сестри практично всі, хто працював раніше у цьому закладі.

Нагадаємо, у Вінниці станом на 14 жовтня зафіксовано 3969 випадків COVID-19.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.