У Вінниці понад 25 тисяч містян отримали бустерну дозу щеплення від COVID-19

В умовах війни багато громадян нехтують протиепідемічними заходами. Але варто зазначити, що COVID-19 нікуди не зник і він досі несе небезпеку для здоров’я та життя людей. У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради закликають вінничан імунізуватись від коронавірусної інфекції.

Наразі отримати щеплення можуть дорослі та діти віком від 5 років. Для цього потрібно звернутись до свого сімейного лікаря або до одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 10:00 до 18:00 год.

Варто зазначити, що наразі в Україні усі охочі можуть отримати другу бустерну дозу вакцини від COVID-19. Окрім того, її рекомендується отримати людям літнього віку та людям з хронічними захворюваннями

Наразі у Вінницькій міській територіальній громаді першу дозу вакцини отримали 162 тисячі вінничан, другу дозу отримали 156 тисяч, а бустерну – понад 25 тисяч.

Варто зазначити, що вакцинація є безоплатною для всіх громадян України.

«Потрібно заздалегідь подбати про своє здоров’я та імунізуватись, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Вакцинація не дає 100% захисту, проте людина зможе перенести хворобу в легкій формі. Наразі у закладах охорони здоров’я, в достатній кількості, є вакцини CoronaVac та Pfizer».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook