У Жмеринському районі школу закрили на карантин - лютує грип

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Вінницької міськради 7 лютого ухвалила рішення продовжити вимушені канікули у всіх школах Вінниці.

За даними департаменту охорони здоров’я міської ради, у Вінниці захворюваність на грип та ГРВ залишається на високому рівні. Більшість із тих, в кого виявили хворобу – діти. Тому задля запобігання епідемічного поширення грипу та ГРВІ серед дитячого населення, виникла необхідність продовжити вимушені канікули в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ. 
«Захворюваність на грип та ГРВІ у місті залишаться високими. У місті захворіло 3875 осіб – це перевищує середньобагаторічний рівень захворюваності на 4,9%.  Серед захворілих зросла кількість дітей – наразі їх 65,2%. Відмічається також значне зростання кількості госпіталізованих. За останній тиждень було госпіталізовано 179 осіб, з них 138 дітей», – розповіла начальник Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко.

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш зазначив, що в рамках муніципальної програми «Стоп грип» в цьому епідеміологічному сезоні у Вінниці вакцинувалося 9465 осіб (майже вдвічі більше, ніж у попередній період). Серед тих, хто захворів, вакцинованих немає.

«В рамках нашої муніципальної програми «Стоп грип» здійснюється забезпечення лікувальних закладів швидкими тестами для діагностики грипу А та В та противірусними препаратами. У зв’язку з тим, що за останні два тижні ситуація погіршилася, динаміка використання цих препаратів зросла на 40%, тому ми пропонуємо окремо у рішенні комісії зобов’язати керівників лікувальних підприємств терміново відновити незнижувальний запас швидких тестів для діагностики грипу, противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та антисептичних засобів, необхідної медичної апаратури», – додав Олександр Шиш. 

Таким чином навчальний процес у школах Вінниці відновиться не раніше 17 лютого. Слідкуйте за інформаційними повідомленнями.

Нагадаємо, карантин у школах продовжили до 14 лютого.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1.2K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.