Стало відомо, яка вакцина проти коронавірусу найпопулярніша у Вінницькій області

У Вінницькому обласному центрі громадського здоров’я оприлюднили дані про популярність вакцин від COVID-19 серед мешканців Вінницької області.

Так, більше третини вакцинованих вінничан отримали перше щеплення препаратом «Comirnaty» від «Pfizer» – 34,5% населення. «CoronaVac» від «Sinovac» обрали 28,7% мешканців області, 20,2% – «Spikevax» від «Moderna» і 16,7% отримали «AstraZenecа» індійського, південнокорейського та європейського виробництва.

За даними центру громадського здоров’я, на сьогодні у регіоні першою дозою вакциновано понад 195 тисяч мешканців. Другу дозу отримали 122764 мешканців, з яких 48.3% препаратом «Comirnaty» від «Pfizer», 26.9% – «CoronaVac» від «Sinovac» та 24.7% – «AstraZenecа».

Також у центрі громадського здоров’я розповіли, що чергова партія вакцини «Comirnaty» від «Pfizer» прибула до області 13 серпня у розмірі 10530 доз. Вона доступна у пунктах щеплень та центрах вакцинації для всіх груп населення віком від 18 років, та, за показами, для дітей 12-17 років.

Крім того, у відомстві зазначають, що всі вакцини, які використовуються в Україні є безпечними та схваленими ВООЗ для екстреного використання. Вони мають високу ефективність насамперед у запобіганні важкому перебігу хвороби, госпіталізації та смерті.

Ознайомитись зі списком пунктів щеплень та Центрів масової вакцинації можна за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook