Сергій Моргунов розповів вінничанам про модернізацію закладів охорони здоров”я

У Вінниці завершили капітальний ремонт покрівлі поліклініки третьої лікарні на Старому місті. Покриття замінили на металочерепицю, а також облаштували гідроізоляцію.

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, роботи з осучаснення тривають і в інших медичних закладах. Так, у лікарні швидкої допомоги завершили поточні ремонти відділень, проводиться благоустрій території, також готується до введення абсолютно новий корпус, у МКЛ№1 реконструюють харчоблок, покращують систему киснепостачання в першій міській лікарні та в багатопрофільній лікарні, а нещодавно у медмістечку встановили кисневий газифікатор для 4-х закладів, продовжуються ремонтні роботи в амбулаторії Гавришівки.

Також завершено благоустрій території МКЛ№ 3, облаштували зону відпочинку біля першої міської лікарні. До речі, зона відпочинку – реалізація проекту-переможця програми “Бюджет громадських ініціатив”.

Політик зауважив, що з початку пандемії на боротьбу з поширенням коронавірусу місто виділило близько 300 мільйонів гривень.

Звичайно, комфортні приміщення та сучасне обладнання – це ще не все. Важливо, щоб у галузі працювали професіонали. І ми надалі будемо підтримувати медиків і спільно працювати над якістю послуг для вінничан,

– розповів Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

180 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.