Сергій Моргунов розповів, куди везуть «ковідних» хворих з Вінниці

У опорних лікарнях Вінницької області створили 381 «ковідне» ліжко . Вчора (18 червня – ред.) на Вінниччині завантаженість лікарень пацієнтами з COVID-19 складала 65%. Тобто, стаціонарно лікуються 156 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом  і ще 93 пацієнти лежать з підозрою. Разом 249 хворих, зазначив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час брифінгу 19 червня.

За його словами, хворих на COVID-19 вінничан направляють у три лікарні. Серед них Вінницька міська клінічна лікарня №1, Вінницька районна і Калинівська районна лікарні.

-Хворих на коронавірусну інфекцію пацієнтів першочергово везуть у Вінницьку міську клінічну лікарню №1. В інфекційному відділенні розгорнуто 81 ліжко.  Вчора там лікувалися 77 пацієнтів. Сьогодні звідти мають виписати перших 12 пацієнтів. В певній мірі це полегшить роботу нашим медикам. Вчора у цій лікарні завантаженість складала 95%, – сказав Сергій Моргунов.

Як розповів міський голова, вінницька «районка» має 80 ліжок, а завантаженість пацієнтами там сягає 78%. А Калинівська районна лікарня має 70 ліжок і завантажена на 22%.

Нагадаємо, у Вінниці станом на 19 червня на COVID-19 захворіло 923 людини, одужали – 579.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1880 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.