Породіллю та малюка виписали з лікарні Жмеринки: повторний тест на COVID-19 не підтвердився

У Телеграм-каналі “Жмеринський Гіппократ” повідомляють, що повторні тести на коронавірус у молодої породіллі виявилися негативними. Разом з малюком її виписали зі Жмеринської районної лікарні. У Жмеринці та Жмеринському районі ситуація стабільна, нових випадків зараження вірусом COVID-19 станом на ранок 4 квітня немає.

“Породілля, у якої був позитивний тест на коронавірус почуває себе добре, проявів хвороби немає, повторні тести на коронавірус негативні. Малюк здоровий. Мати та дитина вже виписані додому”, – йдеться у повідомленні.

Як інформує Жмеринка.City., головний лікар Ростислав Боровський зазначив, що повторні тести зробили з інтервалом у кілька днів, жоден із них не підтвердив повторно COVID-19. В оселі жінки провели заключну дезінфекцію, бригада екстреної медичної допомоги на 14 днів була на самоізоляції, а в усіх медиків, які були в контакті з породіллею, перевірили тестами на наявність COVID-19. Усі тести показали негативні результати.

Нагадаємо, напередодні, 27 березня, у жмеринчанки тест на вірусну інфекцію COVID-19 виявився позитивним. За словами головного лікаря Ростислава Боровського, пацієнтка отримувала симптоматичне лікування, відпрацьовувалися усі контакти. Жінка-породілля поступила в пологове відділення ЦРЛ. Під час збору анамнезу з’ясували, що вона контактувала з особою, яка прибула з Італії.

Нагадаємо, на Вінниччині 66 хворих на COVID-19, серед них шестеро дітей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.