Пацієнту у Вінниці видалили утворення вагою 6,5 кілограма (Відео)

У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова була проведена операція з видалення кістоподібного утворення вагою 6,5 кілограма з печінки пацієнта.

Про це інформує Місто, посилаючись на фейсбук сторінку медзакладу.

Утворення виявили при проведенні ультразвукового дослідження у пацієнта, який скаржився на болі в правій підреберній ділянці та сильну задишку. Воно займало половину живота і половину правої плевральної порожнини.

Після дообстеження медики прийняли рішення про оперативне втручання та видалення утворення.

“Спеціалісти ВОКЛ ім. М.І.Пирогова успішно виконали багатогодинну та високотехнологічну операцію — правобічну трисекціонектомію (видалення 75% печінки — 4,5,6,7,8 сегментів печінки), комбіновану з резекцією правого купола діафрагми та нижньої частки правої легені. Велика вага новоутворення та спайковий процес в черевній порожнині значно ускладнили хірургічне лікування”, — повідомили в лікарні.

Фахівцям вдалося видалити утворення та зберегти здорову частину печінки, правої легені, анатомічні структури та важливі судини печінки й черевної порожнини. Післяопераційний період протікав без особливостей, ознаки печінкової недостатності відсутні. Пацієнта виписали зі стаціонару додому.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook