Очільник Вінниці поспілкувався з лікарями хірургічної клініки Мюнстера

19 листопада очільник Вінниці Сергій Моргунов, у межах свого візиту до німецького міста-партнера Мюнстер, поспілкувався з лікарями тамтешньої хірургічної клініки, з якою вінницькі лікарі уже налагоджують взаємодію в плані обміну досвідом.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Спілкувались з лікарями хірургічної клініки Мюнстера, з якими вінницькі медики якраз налагоджують взаємодію в плані обміну досвідом і вже провели кілька фахових зустрічей онлайн. Цей заклад третій по величині центр хірургії в Німеччині, а його фахівці мають доступ до сучасних наукових досліджень, адже в місті працює понад 2000 науковців у сфері медицини. Тож нашим фахівцям буде цікава така взаємодія», – зазначив Сергій Моргунов.

Також він додав, що мюнстерських хірургів цікавить досвід українських лікарів, який стосується лікування травм, отриманих в наслідок бойових дій.

Окрім того, очільник громади наголосив, що обмін медичним досвідом є вкрай важливим для нашої громади та дозволить розширити можливості наших лікарів.

«Безумовно, медичний напрямок обміну досвідом важливий для нашої громади. Тому формуємо продуктивну систему співпраці, щоб розширити фахові можливості наших лікарів», – зазначив Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook