«Нові УЗД-апарати отримали від нашого німецького партнера»: Сергій Моргунов подякував громаді району Бургенланд

Наприкінці січня до Вінниці прибуло 2 сучасних УЗД-апарати марки LOGIQ P7 R3 зі всіма діагностичними пакетами програмного забезпечення, які передала громада німецького району Бургенланд.

«Нові УЗД-апарати отримали від нашого німецького партнера – району Бургенланд. Це розширить діагностичні можливості наших лікарень», – зазначив Сергій Моргунов.

У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради зазначають, що УЗД-апарати цієї моделі є універсальними, що дозволяє проводити широкий спектр ультразвукових досліджень.

«Попередньо ми уже вирішили встановити це обладнання у Міській клінічні лікарні №1 та у Вінницькому регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі серцево-судинної патології, – зазначає директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Завдяки цьому ми зможемо суттєво покращити діагностичні можливості цих закладів. Окрім того, ці апарати є універсальними, що дозволяє проводити сонографію за всіма можливими напрямами».

Міський голова Сергій Моргунов подякував німецьким партнерам за постійну підтримку як України, так і Вінницької територіальної громади.

«Вдячні за такий потрібний медичний вантаж громаді району Бургенланд та керівнику офісу Економічного розвитку пану Томасу Бьому. У рамках німецько-української співпраці муніципалітетів ми відкриваємо нові можливості партнерства. Зокрема, й інструменти фінансової підтримки SKEW «Фонд малих проєктів з місцевої політики розвитку». Нам важливо відчувати, що європейські громади готові допомагати нам долати виклики», – зазначив Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook