На Вінниччині серед хворих на COVID-19 медиків найбільше медсестер і лікарів

На Вінниччині станом на 8 липня на коронавірус хворіє 50 медиків. Про це повідомляють у Вінницькій облдержадміністрації. За останню добу захворювання виявили ще у 3 осіб: однієї молодшої сестри (Вінниця)  і у двох санітарок (Вінницький та Шаргородський райони).

Усього, за інформацією Вінницької облдержадміністрації, на Вінниччині з початку епідемії COVІD-19 виявили у 359-ти медиків. Це 17,9% від усіх хворих на коронавірус в регіоні (станом на 8 липня на Вінниччині коронавірус підтвердили у 2002 осіб).

Померла одна фельдшерка – відділення № 1 Вінницького обласного Центру Екстреної Медичної допомоги та медицини катастроф.

Серед захворілого медичного персоналу:

-лікарі – 133 (37% усього медперсоналу)

-медичні сестри – 155 (43%)

-молодші медсестри – 62 (17,2%)

-помічники епідеміолога – 4

-дезінфектори – 3

-санітарки – 2

За інформацією Державної служби України з питань праці, в Україні серед усіх захворілих на COVІD-19 медиків найбільше медичних сестер і молодших медичних сестер.

За останню добу в Україні на COVІD-19 захворіли 46 медичних працівників. За інформацією міністра охорони здоров’я Максима Степанова з початку пандемії коронавірус виявили у 7092 медиків. Це 14% від усіх захворілих в Україні (станом на 8 липня COVІD-19 підтвердили загалом у 50 414 українців).

Інфографіка із сайту Державної служби України з питань праці .

Нагадаємо, усі померлі від COVID-19 у Вінниці мали зайву вагу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5.5K1 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.