На 9 вересня у ЗСУ нараховується 650 хворих на COVID-19, у т.ч. й вінничанин

Станом на 10:00 19 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 1060 осіб. Про це повідомляє Командування медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужало 3270 осіб. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 453 особи. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 103 особи.

На жаль у Збройних Силах України зафіксовано 14 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Військовослужбовець (Київська область) 29 вересня був госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону з двобічною пневмонією. Звернувся до сімейного лікаря за місцем проживання. Позитивний результат ПЛР тестування 29 вересня. Попри проведену терапію у пацієнта наростали ознаки дихальної недостатності. 18 жовтня стан здоров’я погіршився та почалась інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Військовослужбовець за наявної інформації мав хронічні супутні захворювання.

За минулу добу зареєстровано 29 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває шість осіб (Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – один військовослужбовець, Житомирський військовий госпіталь – три військовослужбовці, 65 військовий мобільний госпіталь – один військовослужбовець, Львівська обласна лікарня – один працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

“Вдома під наглядом медичної служби перебуває 23 особи (Київська область – вісім військовослужбовців та два працівники ЗС України, Львівська та Вінницька області – по 3 військовослужбовці, Тернопільська та Житомирська області – по два військовослужбовці, Донецька та Хмельницька області – по 1 військовослужбовцю, Івано-Франківська область – один працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ЗСУ на COVID-19 захворіли ще 112 військовослужбовців, у т.ч. й вінничан.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

290 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.