Медики борються за життя хлопчика з коронавірусом у Могилів-Подільському: дитина непритомна

23 березня маленький Павлик з Борівки Чернівецького району став кашляти. Сімейний лікар порадив спостерігати дитину, утім за два дні температура у хлопчика піднялася до 40,5 градусів. Дитинуу лікарню в Могилів-Подільському забрала “швидка”. Уже близько тижня дворічний хлопчик непритомний і підключений до апарату ШВЛ в окремому боксі. Біля нього цілодобово чергують бригади медиків.

У цю ж лікарню були направлені його мама із ще чотирма дітьми, а також бабуся. Після того, як дослідження родини на коронавірус виявилися негативними, усіх відпустили додому на самоізоляцію.
Стан дворічного хлопчика залишається стабільно важким, його ускладнює важка форма пневмонії.
Як зазначила завідувачка відділенням анестезіології ОЛІЛ Людмила Зайцева, у Павлика дуже виражена дихальна недостатність.

– Зробивши перший рентген-знімок, ми побачили, що таких пневмоній за всю мою роботу тут ми не зустрічали. На знімку пневмонія дуже схожа на ті вірусні, які були поширені в нас у 2009-му, у 2015-му, а також у січні цього року, – зазначила Людмила Зайцева. – Наразі стан дитини залишається важкий, але стабільний. Дитина окрім антибактеріальної, отримує противірусну терапію препаратом “Озельтамивір”, тобто “Таміфлю” – той, який застосовуємо для дорослих при вірусних пневмоніях.

– Для Павлика зараз основне лікування – це забезпечення вентиляції легень, забезпечення киснем, підбор режиму відповідно до потреб організму. Плюс лікуємо бактеріальну мікрофлору, яка приєднується під час вірусної інфекції, – розповіла журналістам заступниця директора з медичної частини Могилів-Подільської районної лікарні Валентина Андрієвська.

Нагадаємо, пацієнтів із старого інфекційного відділення вінницької районної лікарні переведуть у інший корпус

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.