Через грип у школах Козятина оголосили карантин

Члени комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Козятинсько] міськради 27 січня вирішили тимчасово призупинити освітній процес в козятинських навчальних закладах. Карантин триватиме з вівторка, 28 січня по 3 лютого (включно).

“На цей же період призупиняється проведення масових заходів і робота позашкільних гуртків. Пропущені уроки відпрацьовуватимуть за рахунок ущільнення навчальної програми”, – інформує прес-служба міськради.

За інформацією завідувача відокремленого структурного підрозділу Козятинський міжрайонний відділу лабораторних досліджень МОЗ Леоніда Ящука, у місті проводиться щоденний моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. На всіх об’єктах, де проводиться прийом або обслуговування населення, запроваджено обов’язкове використання марлевих респіраторів. На період епідемії рекомендовано утриматись від проведення будь-яких масових заходів на території міста.

Наступне засідання комісії відбудеться 3 лютого. Тоді й буде ухвалено рішення продовжувати, чи не продовжувати карантин.

Нагадаємо, у школі Жмеринки оголосили грипозний карантин.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.