Весняний бейбі-бум у вінницькому зоопарку

Цієї весни Подільський зоопарк радує відвідувачів новими мешканцями. Сьогодні зоопарк на своїй сторінці у  фейсбук розповів про поповнення у родині  чотирирогих баранів або овець Святого Якова.

“На світ з’явились три прекрасних малюки.  За ягнятами можна спостерігати у відкритому вольєрі. Разом із дорослими вони гуляють вольєром та не бояться підходити до відвідувачів. Всі новонароджені споживають лише материнське молоко, а  харчування для їх мам посилили. У кормушці для породіль різноманітні овочі та фрукти. Чотирирогі барани – улюбленці наших відвідувачів. Вони із радістю зустрічають усіх гостей зоопарку, адже люблять не лише смаколики, але й ласку, яку дарують їм люди”, – написав вінницький зоопарк.

Вівці Святого Якова унікальні. Вони мають не одну, а дві пари рогів. Два роги ростуть як в кози, а два інші –  як у вівці. Ця порода овець була відома ще 3000 років тому у країнах Близького Сходу та  Месопотамії.

Також, у зоопарку з’явилось дитинча у  родині гуцульських коней.

“Перші години життя малечі спостерігали не лише працівники зоопарку, але й відвідувачі, які прийшли до зоопарку зранку.  Якийсь час лоша лежало, звернувшись клубочком, поряд з мамою, а згодом почало підводитись та випробовувати свої сили. Воно спиралось на свої довгенькі худенькі ніжки, падало та знов і знов підводилось. Лоша наполегливо вчилось стояти, тримати рівновагу та робити свої перші кроки. Весь цей час мама була поряд та пильнувала малечу, аби те не травмувалось. За всім цим допитливо спостерігали і дорослі тварини. Втім, коли вони наближались до малечі, мама не церемонилась. Безжалісно обороняла своє ще безпорадне потомство задніми копитами”, – повідомив вінницький зоопарк  

Нагадаємо, що нещодавно у вінницькому зоопарку відбулось поповнення  у родині камерунських декоративних кіз, курдючних та романівських овець.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook