У театрі Садовського презентували концерт "Магія театру"

У вінницькому театрі ім. Садовського тривають останні приготування перед початком 87-го театрального сезону. Напередодні прем’єри актори зібралися на генеральну репетицію, аби вже 10 вересня представити глядачам театральний концерт “Магія театру”.

– Цього року новий сезон розпочинаємо з особливої програми. Ми вирішили побудувати концерт так, щоб показати все найкраще з нашого репертуару і у той самий момент по-справжньому здивувати, – розповіла керівниця літературно-драматургічної частини театру Світлана Фицайло.

Глядачі зможуть побачити чимало уривків з різних вистав.

– Наприклад, комедія-жарт “Кохання в стилі бароко” вже давно зійшла з репертуару, але ми про неї не забуваємо і хочемо знову показати нашим глядачам. Також у програмі концерту є уривки з оперети “Летюча миша”, рок-опери “Біла ворона” й вистав “Ідіот” та “Kvitka”, – поділилась Світлана Фицайло.

За її словами, вистава “Kvitka” взагалі знакова для вінницького театру, адже це перша у світі вистава про американську співачку українського походження Квітку Цісик.

– Буде чимало музичних номерів, адже у нас є чудові солісти-вокалісти і співаючі актори. А справжньою родзинкою можуть стати пластичні етюди, поставлені балетмейстеркою Діаною Калакай. Окрасою концерту є, звичайно, номер відомого вінницького степіста Гліба Зельгіна, – переконана керівниця літературно-драматургічної частини театру.

Крім того, у театрі представлять уривки з дитячих казок і кілька номерів з паризькими й італійськими нотками.

Авторка – Дарина ДІДИК

Нагадаємо, у вінницькому театрі ім.Садовського готуються до 87-го театрального сезону.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook