Нацгвардійці вінницької військової частини взяли участь у масштабних навчаннях

Протягом минулого тижня в Одеській області понад 300 військовослужбовців Калинівського полку Національної гвардії України взяли участь у командно-штабних навчаннях «Гвардія-2020» в рамках спільної підготовки сил оборони, які проходили під керівництвом Генштабу ЗСУ.

Про це інформує група інформації та комунікації військової частини 3028.

До проведення навчань «Гвардія — 2020» залучалися органи військового управління Національної гвардії, Збройних Сил та Державної прикордонної служби України. Всі його учасники відпрацьовували спільну мету — наростити оперативні спроможності щодо управління об’єднаним угрупованням військ у ході ведення стабілізаційних та оборонних дій під час відсічі збройної агресії.

Легендою навчань, був перетин кордону незаконними збройними формуваннями, які намагалась захопити плацдарм для розвитку наступу із захопленням деяких населених пунктів.

«За загальним задумом військова частина здійснювала ведення стабілізаційних та оборонних дій під час відсічі збройної агресії спільно з іншими військовими формуваннями у визначеній зоні відповідальності, а також виконувала завдання з боротьби із диверсійно-розвідувальними групами противника, – прокоментував командир військової частини 3028 полковник Богдан Вакулко. – Взагалі калинівський полк та Нацгвардія вперше бере участь в таких масштабних українсько-військових навчаннях».

Також в ході навчань нацгвардійці провели тактико-спеціальні навчання у складі батальйону, шляхом виставлення мобільних блок-постів, рухомих автопатрулів, охорони державно-важливих об’єктів та обладнанням ротного опорного пункту з прикриттям кордону.

За результатами навчань гвардійці військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ показали свою спроможність та готовність до виконання поставлених завдань, отримавши високу оцінку від Командування Нацгвардії України та Генерального штабу ЗСУ.

Нагадаємо, молоде поповнення прибуло до вінницької військової частини

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

430 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.