На Вінниччині СБУ провела контрдиверсійні тренування

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела планове контрдиверсійне тренування на території однієї з військових частин регіону.

“У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ,  Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування”, – інформує пресслужба УСБУ у Вінницькій області.

Учасники тренувальних зборів відпрацювали комплекс дій із виявлення та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань діяли у лісовому масиві поблизу військових об’єктів.

“Також підрозділи відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо попереджання та блокування відповідних загроз, ліквідації їх наслідків і надання екстреної медичної допомоги постраждалим”, – додають у СБУ.

Координаційна група проаналізувала кожен етап тренування і відзначила високий рівень готовності його учасників до ефективної роботи в екстремальних умовах.

Нагадаємо, Вінницьке управління СБУ припинило незаконне отримання соцвиплат бойовиками «ДНР».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

430 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.