Конкурсантки «Міс Вінниця 2020» зібрали майже 40 тисяч гривень на благодійному аукціоні

Роботи фіналісток «Міс Вінниця 2020» зібрали близько 40 тисяч гривень на благодійному аукціоні «Краса допоможе – Україна переможе», який відбувся 19 лютого.

– Хочеться, щоб все пройшло добре, і кожну роботу оцінили якнайдорожче, щоб ми зібрали більше коштів. Кожного року мене питають, чим буде відрізнятись конкурс від попередніх, а це щороку різні дівчата, різні колекції, різні номери, різний підхід. Ніколи не буває чогось однакового. Щороку є дуже класні роботи, шикарні вишиті бісером ікони, класні картини. В мене немає роботи фаворита. Розпочнеться аукціон – там і визначимо, – розповів про свої очікування перед аукціоном Євген Майданик організатор конкурсу «Міс Вінниця», директор міського палацу мистецтв «Зоря».

Свої мистецькі вироби представили 16 учасниць конкурсу. Гроші збирали для дівчини Вікторії. Вона хвора на ДЦП і їй потрібні кошти для лікування дисплазії ніг.

Серед лотів аукціону найбільше було картин олією та бісером. Крім того, набір прикрас з кришталю, гаптований бісером рушник, панорамна фотографія Старого міста, створена з чотирьох знімків, та вишита бісером ікона Св.Миколая.

— Мій виріб – це картина, що символізує Україну. Я мрію, щоб вона була така ж спокійна, та ж яскрава, як зображена тут. Я мрію, щоб у нас все було добре. Раніше я не пробувала себе у живопису. Не люблю оцінювати свій виріб, вважаю, що головне, аби кожна робота щось несла в собі, якийсь глибокий сенс. Це найважливіше в кожному виробі, – розповіла учасниця конкурсу «Міс Вінниця 2020» Катерина Лещенко, на аукціоні вона представила пейзаж із соняхами.

Найдорожчим лотом аукціону цього року стала ікона Св.Миколая від конкурсантки Катерини Глімбовської. Цю роботу дівчина виконувала 10 днів. Ікону придбав за 5000 гривень Володимир Гігінеішвілі, постійний гість благодійних аукціонів від конкурсу «Міс Вінниця». Крім цього лоту, він купив вишите бісером янголятко, інтерпретацію картини художниці Гапчинської, а також пейзаж «Лавандове поле», написаний олією. Наприкінці аукціону Володимир подарував ікону зі Св.Миколаєм і картину з янголятком Вікторії, задля допомоги якій і організували цього разу благодійний аукціон.

Анастасія КОРОЛЬ

Нагадаємо, як тренуються в спортзалі учасниці “Міс Вінниця-2020” – спостерігаємо разом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.