Вінниччина за два місяці спрямувала до бюджету майже 2,5 млрд гривень

Незважаючи на карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, за січень-травень 2020 року платники податків Вінниччини перерахували до бюджету 6 млрд 653 млн 51,6 тис. грн. Про це повідомляє в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

“За словами посадовця отримана сума майже на 42,4 млн грн перевищує очікувані цифри та на більш ніж 354,6 млн грн – надходження за аналогічний період минулого року”, — інформує сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Із загальної суми, перерахованої платниками за звітний період, внесок до держбюджету перевищив 3 млрд 133,5 млн грн. Місцеві бюджети за цей час отримали понад 3 млрд 519,9 млн грн.

Наразі, як наголошує Олег Мартинюк, зростання, проти січня-травня 2019 року, досягнуто як за платежами до державного, так і за надходженнями до місцевих бюджетів – майже 233,0 млн грн та понад 121,6 млн грн відповідно.

Також позитивна динаміка простежується за основними бюджетоформуючими платежами: податком на доходи фізичних осіб, податком на додану вартість з вироблених в Україні товарів та єдиному податку.

Нагадаємо, Вінницька область очолила ТОП-5 “полуничних” регіонів України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

410 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.