Вінничани знову платитимуть менше за тепло і гарячу воду

З початку квітня вінничани почнуть отримувати платіжки за березень. У них знижка за послугу централізованого опалення становитиме в середньому 38%. За гарячу воду – 34%. Відповідне рішення про проведення перерахунку 26 березня схвалив виконком міської ради.

“В березні НАК «Нафтогаз» встановив ціну на газ для теплопостачальних підприємств на рівні 4,08 грн за м.куб. з ПДВ. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводитиме перерахунок за тепло та гарячу воду для населення, виходячи з цієї ціни”, – інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Оскільки ціна знову зменшилась – знижка на послуги централізованого теплопостачання і подачі гарячої води буде найбільшою за останні місяці. Тож за послугу з централізованого опалення, отриману в березні, вінничани, яких обслуговує «Вінницяміськтеплоенерго», сплатять в середньому на 38 % менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизиться орієнтовно на 34 %. А конкретні цифри знижки кожен побачить у відповідній графі в Єдиному рахунку.

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 26 березня «Вінницяміськтеплоенерго» має провести зміну розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню і відобразити це у платіжних документах за березень 2020-го року, які вінничани почнуть отримувати на початку квітня.

Загалом опалювальний сезон у місті добігає кінця. Він завершиться одразу ж, як тільки середньодобова температура становитиме +8 градусів.

Нагадаємо, вінничани можуть комунікувати з «Вінницяміськтеплоенерго» дістанційно.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.