Чому карантин навчить фермерів? Поради від вінницького аграрія!

Карантин, від якого потерпають чимало українських підприємців та фермерів, продовжили до 24 квітня. Водночас Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України.

Хоч Кабмін зняв обмеження з торгівлі ветпрепаратами, кормами, агрохімікатами, насінням, посадковим матеріалом, певні труднощі перед підприємцями країни вже виникли. Як з ними боротися, в інтерв’ю SEEDS розповів вінничанин, автор багатьох сортів солодкої кукурудзи, засновник компанії “Мнагор” Михайло Нагорняк.

“Для економіки в цілому зараз не найкращі часи. Коронавірус та пов’язані з ним карантинні заходи спричинили колапс світової економіки. Що можемо робити реально? Плануємо на сьогодні, максимум – завтра, далі поки ніхто не планує. Більшість думає: аграрії виробляють продукти харчування, а на це завжди буде попит. Але в кожного свої особливості. Ми, наприклад більшість своєї продукції продаємо через насіннєві магазини, які поки закриті”, – говорить Михайло Нагорняк.

Він радить вже зараз подбати про продукт під час доставки, та подальшого використання, приділити увагу зовнішньому вигляду та додатковій упаковці.

“Має значення все, на що попадає око чи дотик покупця. Також тут варто подбати про максимальний захист від вірусів. Відкрийте власні роздрібні канали збуту, якщо давно мріяли про інтернет-магазин, чи спеціальний сайт із запитом”, – каже вінничанин.

Нагадаємо, як Северинівська ОТГ вирушила «Яблуневим шляхом», і що з цього вийшло.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.