Вінничан запрошують на лекцію до Дня святого Валентина

Напередодні Дня всіх закоханих Книгарня “Є” та психологиня Юлія Короцінська запрошують на лекцію-дискусію присвячену питанням вибору партнера та стосунків.

“Таємниці кохання: як ми обираємо партнера? Здавалося б, з коханням усе просто – зустрів «свою» людину, закохався і живеш довго та щасливо. Та чому одні люди не можуть все життя знайти свою «половинку», а інші закохуються майже щодня? Чому безмежне кохання сьогодні може перерости у ворожість завтра? Чому ми обираємо схожих партнерів? Або ж тих людей, стосунки з якими змушують нас страждати? Чи можна назвати любов жорстокою? Що вирішальне у виборі партнера: біологія чи сімейні моделі, закарбовані з дитинства? З усіма перерахованими питаннями ми і спробуємо розібратися на нашій лекції-дискусії з психологинею Юлією Короцінською 12 лютого о 18:00”, – інформують організатори.

За їх словами, лекція виявиться особливо корисною для: – тих, хто цікавиться темою психології стосунків; – тих, кому «розбивали» серце і хто сам «розбивав» серця; – тих, хто хоче «розірвати» коло невдалих історій кохання у власному житті; – тих, для кого важливо зберегти стосунки; – тих, хто прагне до «здорових» відносин.

“Візьміть з собою гарний настрій та улюблену книгу (казку, фільм) про кохання”, – додають організатори.

Нагадаємо, святкові знижки та акції Вінниці до Дня святого Валентина.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

550 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.