Зроби фото з хусткою

У Вінниці фінал флешмобу «Зроби фото з хусткою» відбудеться 7-го грудня у Молодіжному центрі «Квадрат» (вул.Театральна,15)

– 7 грудня відзначатимуть всесвітній День української хустки. З цієї нагоди стартував флешмоб «Зроби фото з хусткою». З ініціативою щодо його впровадження та щорічного відзначення виступила депутатка обласної ради Людмила Станіславенко, а також артистки театру і кіно, викладачки вузів, представниці Клубу Успішних Жінок України, – повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної ради.

Організатори флешмобу сподіваються, що він має шанс потрапити до книги рекордів України – як захід, який зібрав найбільшу кількість жінок, убраних в українську хустку. А ще вірять, що всесвітній День Української Хустки збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки – тож запрошують долучитись до флешмобу усіх охочих.

Фінал шлешмобу у «Квадраті» триватиме із 12-ї до 15-ї години. А поки відомі і звичайні вінничанки виставлять свої фото у соцмережах – фото у хустці.

Підтримують флешмоб цілими закладами. Так свої фото у хустках розмістили працівниці Тульчинського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду

Підтримали ініціативу і у медіапроекті  Vin People

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook