Юна жмеринчанка заспівала з Пономарьовим та "Антитілами"

Жмеринчанка Крістіна Мельничук не перший раз здобуває перемоги на всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсах. А нещодавно мала тижневі гастролі в столиці, де заспівала на одній сені з Олександром Пономарьовим, Тарасом Тополею з “Антитіла”, співаками LAUD та Scarlett.

Про це розповідає видання Жмеринка.City.

Учениця школи №3 та вихованка дитячої музичної школи навчається у Вокальній Академії Олександра Пономарьова, а також творчо пов’язана з декількома продюсерськими центрами Києва. 16 листопада у столиці під час сольного концерту Олександра Пономарьова Крістіну запросили виступити у складі дитячого хору.

«Це було просто фантастично, виступ у палаці «Україна» на одній сцені із Олександром Пономарьовим – незабутні враження. Разом ми заспівали пісню «Заспіваймо пісню за Україну…».

Також Крістіна втретє взяла участь у проекті «Дует з Зіркою», що відбувся 20 листопада в Українському домі. Під час концертної програми дівчинка мала змогу заспівати з фронтменом відомого українського гурту «Антитіла» Тарасом Тополею та співаками LAUD та Scarlett.

«Тиждень промайнув як один день. Я щаслива і задоволена виступами, адже це не лише величезний досвід, а й допомога дітям з особливими потребами – саме така ціль проекту «Дует з зіркою», – додає дівчина.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook