Вінницький обласний художній музей отримав в подарунок картину відомого митця

У Вінниці відбулась презентація виставки відомого сучасного українського митця, ім’я якого добре відоме на Заході Петра Антипа. Захід відбувся в рамках всеукраїнського туру та під патронатом IV мистецького пленеру  «Кращий художник/The best artist 2020». Ініціатором проведення виставки став народний художник України  Володимир Козюк.

“Роботи художника були представлені на виставках у Парижі, Бордо, Магдебурзі, Києві ‒ це лише невеликий перелік міст, де з великим успіхом виставлявся  відомий сучасний український митець, один із найдорожчих художників України, зірка у нашій країні Петро Антип”, – інформує пресслужба Вінницької облради.

Нинішня експозиція нараховує 11 живописних полотен і три скульптури, які дають можливість зануритися в авангардний світ творчості донецького митця-переселенеця, якому довелося виїхати з Горлівки через події на Донбасі, залишивши бізнес, будинок, картини, але не зрадивши своїм переконанням.

Очільниця центру української культури і мистецтва Світлана Долеско відзначила неймовірний хист майстра розказати історію без слів за допомогою мистецтва.

Ініціатор виставки Заслужений художник України Володимир Козюк підкреслив, наскільки очікуваною є ця виставка для вінничан, адже це безпосереднє знайомство з полотнами  художника з великої літери, який вже став взірцем і класиком сучасного українського мистецтва.

Натомість генеральна директорка Національного музею народної архітектури та побуту Оксана Повякель зізналася, що досі знала майстра як непревершеного скульптора, а на цій виставці відкрила ще одну грань його надзвичайно глибокого таланту, який нікого не лишає байдужим.

Депутатка облради Людмила Станіславенко  теж погодилася з тим, що ця виставка – знаменна подія для поціновувачів високого мистецтва, подякувавши автору за його непересічний талант і щедрість, адже художник подарував одну зі своїх картин в експозицію Вінницького обласного художнього музею, аби  вінничани мали можливість безпосередньо побачити полотно майстра світового рівня.

Нагадаємо, у вінницькому театрі ім.Садовського готуються до 87-го театрального сезону.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook