Вінничанки Каріна Громада та Анастасія Гаврищук здобули перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі

Учениці фортепіанного відділу Вінницької дитячої музичної школи №2 Каріна Громада та Анастасія Гаврищук отримали дипломи лауреатів І премії на IІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі з класичного жанру «Дотик серця» (м. Дніпро).

Конкурс проводився дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Всеукраїнської Національної Музичної спілки та ГО «Світ Мрій».

Змагалися виконавці із України, Грузії та Молдови. Фестиваль проходив у два тури. Учасники виконували репертуар видатних композиторів музичної історії, а також твори у класичному стилі.

Як повідомила викладачка дівчат Інна Сергеєва, для Анастасії, яка навчається 3 рік – це перша спроба та перша перемога у фортепіанному житті. Каріна ж навчається 2-й рік і вже завершила Елементарний підрівень. Для дівчинки – це чергове вагоме досягнення на музичних конкурсах.

«Такі результати учениць неабияк надихають, – зізнається Інна Сергеєва. – Вони додають сил та наснаги працювати далі та розкривати творчий потенціал юних дарувань».

А директор Вінницької дитячої музичної школи №2 Віталій Москаленко наголосив: «Різні перешкоди стоять на шляху до перемоги, але наші діти продовжують демонструвати свої вміння та таланти на різноманітних конкурсах. І це вражає та викликає щире захоплення!».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook