Вінничани можуть дізнатися, яким було навчання тисячі років тому

11 вересня в Академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкриється інтерактивна виставка «Школа темних віків 2». Вчителі, батьки та діти зможуть дізнатися, як навчалися тисячі років тому, коли від уміння здобувати знання залежало виживання не лише окремої людини, а й спільноти загалом. Про це йдеться на сторінці закладу у мережі Фейсбук.

Мета виставки: показати на основі археологічних матеріалів як виглядав навчальний процес у минулому, яке значення він мав на різних історичних етапах, яким чином відбувалась передача інформації та накопичення досвіду людей, і, зрештою, формування культури.

“Всі бажаючі зможуть пройтися слідами давніх людей та зіштовхнутись з їхніми труднощами, а також дізнатися, як грати в тавлію, пусткати кубаря, писати гусячим пером і чорнилами на папері й бересті, а стилосом (писалом) – по восковій табличці”, – йдеться в публікації.

Хронологічно виставка охоплює період від кам’яної доби до перших свідчень існування писемності у середньовіччі. Вінничани зможуть побачити стародавні іграшки, перші свідчення існування алфавітного письма на наших теренах тощо.

Виставка діятиме до 15 листопада. Крім того, як розповідають в краєзнавчому музеї, за попереднім записом на базі виставки «Школи темних віків 2» проводитимуться захопливі заняття.

Реєстрація та довідки за тел. 068 725 49 57.

Нагадаємо, у вінницькому музеї М.Коцюбинського знову експонуватимуть метричну книгу

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

240 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.