Вінничан запрошують на сімейну екскурсію «Новорічні пригоди у Вінниці»  

Завершується цикл цьогорічних новорічно-різдвяних туристичних заходів. І їх фініш Офіс туризму Вінниці спільно з гідесою Оксаною Роздорожнюк вирішили зустріти новим екскурсійним проєктом “Новорічні пригоди у Вінниці”, який стартує на площі Шевченка цієї неділі, 15 січня.

До участі у сімейній екскурсії середмістям запрошуються дітки віком від 7 до 13 років разом з батьками. Під час подорожі на учасників чекають:

• відвідування дзвіниці Спасо-Преображенського кафедрального собору, який є пам’яткою архітектури та містобудування національного значення;

• візит до Костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської, що приховує таємниці стародавніх підземель;

• загадування бажань біля Різдвяної Зірки та старовинні різдвяні ігри на Європейській площі.

Подорож буде приправлена захоплюючими історіями та легендами Міста ідей, а завершиться вона біля казкової ялинки із щасливими передбаченнями у Музеї моделей транспорту.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tsdFVhsWQzwxiypB9

“Традиційно у нашому місті новорічно-різдвяні заходи проходили масштабно, з іграми та розвагами, передбаченнями й цікавими історіями. Сьогодні ми намагаємося емоційно розрадити вінничан та гостей міста, а також розважити дітей у такий складний для країни час. Адже зимові свята усі, а особливо діти, чекають з нетерпінням і з вірою в дива, які можуть трапитися з кожним, будь-якої миті”, – каже директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook