Чернівецький театр везе до Вінниці шекспірівську "Дванадцяту ніч"

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського 27 листопада о 19:00 відбудеться прем’єрний показ комедії за п’єсою Люка Шомара «Бал негідників».

Люк Шомар — французький актор, кіно- і телесценарист, популярний драматург. Відомий як режисер телесеріалів початку «нульових» («Життя прекрасне» і «Сім’я на час»). У 90-і роки він знявся в телесеріалі «Жюлі Леско», фільмах «Сент-Екзюпері: Остання місія» і «Хованки з готівкою». Автор сценаріїв для багатьох фільмів і серіалів французького телебачення.  Є автором комедій «Велика брехня» (2009), «Мафія та ніжні почуття» (2010), «Бал негідників» (2013). П’єси цього сценариста й актора можна побачити в багатьох театрах Франції, де їх супроводжує незмінний успіх. Набуває популярності він і в українському театрі. Зацікавився творчістю Шомара і режисер Григорій Сиротюк – актор та режисер театру. Режисерські роботи: “Трамвай “Бажання”, „Чудовий пікнік вихідного дня”, “Квітка з чарівної рукавички».

Режисер з командою акторів (Жанна Андрусишена, Оксана Бандура, Єлизавета Гриценко, Марія Левченко, Олександр Радько, Максим Какарькін, Михайло Крисов, Андрій Побережний) готують комедію «Бал негідників» за п’єсою Люка Шомара і запрошують свого глядача.

На вас чекають віртуозний гумор, яскраві діалоги-пікіровки, обрана автором форма комедії, найяскравіша палітра можливостей і фарб.

Нагадаємо, вінничанин – серед фіналістів «Коронації слова»-2020 у номінації «П’єси».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

440 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.