У вінницькому “Квадраті” покажуть “Мої думки тихі” до Дня українського кіно

У Вінниці 12 вересня вінничанам безкоштовно покажуть стрічку “Мої думки тихі”, режисера Антоніо Лукіча. Кінопоказ до Дня українського кіно організував молодіжний центр “Квадрат” спільно з кінотеатром “Родина”.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, організаторам довелось змінити місце показу.

– Ми планували організувати кінотеатр просто неба і показати стрічку біля “Арки” Центрального парку. Але у місті скасували всі святкові заходи, тому кінопоказ відбудеться у молодіжному центрі, – розповів Андрій Мельничук, голова відділу національно-патріотичного виховання МЦ “Квадрат”.

За його словами, захід проходитиме з дотриманням усіх карантинних норм.

– Від самого початку ми анонсували, що кількість місць обмежена, і для цього була відкрита реєстрація. Ми дотримуємось усіх заходів безпеки, тому подивитися фільм зможуть лише учасники з підтвердженою реєстрацією, – підкреслив Андрій Мельничук.

Як зазначив голова відділу, показ фільму “Мої думки тихі” відбуватиметься у рамках проєкту показу соціального українського кіно.

– Ми показуємо саме українське кіно, бо хочемо підтримати нашого виробника і популяризувати український продукт, – пояснив він. – Також перед показом буде невелика лекція від представниці спілки кінематографістів України Тамари Трубнікової, вона розповідатиме про український кінематограф. Крім того, глядачі дізнаються історію вінницького кіно.

Як зауважила директорка кінотеатру “Родина” Галина Боднар, стрічку “Мої думки тихі” обрали не випадково.

– Під час карантину ми провели опитування, запитали вінничан, який фільм вони хочуть переглянути. Найбільше голосів отримав “Мої думки тихі”. Це й не дивно, ми тричі брали його у прокат, наші глядачі весь час просили знову показати картину у кінотеатрі, – пригадала вона. – Така любов до цієї стрічки пов’язана, напевно, з тим, що вона дуже легко сприймається і не нав’язує нічого глядачам, кожен потім сам формує якусь думку. До того ж усім хочеться чогось такого, що викликає посмішку і приносить задоволення.

Галина Боднар додала, що українські фільми з кожним роком користуються у глядачів все більшою популярністю.

– Наш кінематограф зараз справді відродився, режисери знімають якісні фільми. І ми помічаємо, що вінничани все більше цікавляться інтелектуальними українськими фільмами. Наші люди хочуть бачити справжнє кіно, – наголосила вона.

Нагадаємо, історія міста у склі: вітражі у краєзнавчому музеї.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

260 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.