У Вінниці відкриють фотовиставку присвячену українській антарктичній станції “Академік Вернадський”

У холі Вінницької міської ради 2 вересня о 12 годині відбудеться відкриття інтерактивної фотовиставки “Українська Антарктида: історія та сучасність”.

Про це повідомляє “Місто над Бугом” з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Пізніше всі охочі зможуть ознайомитись з експозицією вже в холі кінотеатру “Родина”, де вона буде доступна до 10 вересня.

Виставку присвячено роботі єдиної української антарктичної станції “Академік Вернадський”. Україна є однією з 30 країн, які мають станції та проводять дослідження в Антарктиді. Свою станцію наша держава отримала у 1996 році від Великої Британії за символічну ціну в один фунт стерлінгів.

Уже 25 років відважні українці та українки щороку вирушають в річні експедиції, щоб досліджувати Антарктиду, підтримувати безперервні ряди спостережень (деякі тривають з 1947 року) та забезпечувати роботу станції. Лише 30 країн світу мають свої цілорічні станції в Антарктиді. Для України, окрім престижу на світовій арені, це також велике “вікно можливостей”: наші науковці мають змогу долучатися до дослідження проблем планетарного масштабу,

– зазначають організатори.

Вхід на виставку буде безкоштовним, організатори заходу ГО “Мистецьке об’єднання “Плай” та NGO SUN, за підтримки НАНЦ та Департаменту культури ВМР.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook