У Вінниці відбувся танцювальний батл між Вінницьким Територіальним центром та вихованцями школи №5

Першого червня, до Міжнародного дня захисту дітей у Центральному парку імені Леонтовича, розпочалась танцювальна битва між старшим та молодшим поколінням.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Родзинкою свята до Міжнародного дня захисту дітей став виступ команди “Golden Age” та команди дітей “Space girls”, які підготували номер “Єднання поколінь”. На Фонтанній площі у Центральному парку виступили й представниці золотого покоління. Найстаршій танцівниці, пані Анастасії — 74 роки. Жінка розповіла, що на підготовку номера вона витратила 2 місяці, а самі тренування відбувались три рази на тиждень.

“Нас вразило, що нас вирішили порівняти із нашими внуками у танцювальному батлі. І нас це «зарядило»! Було лише одне рішення: показати усім — клас. Ми дуже довго вчили цей танець і сподіваємось, що усім він сподобався”, — поділилась жінка.

Директорка Терцентру Галина Бачинська стверджує, що люди разом можуть здійснити те, що не можуть самотужки. Саме в цьому сила єднання поколінь.

“Ми готувались задовго до концерту. Важливо, що їм це подобається, вони отримують задоволення на репетиціях, вивчаючи нові рухи. І я щаслива, що у нас є можливість показати таких талановитих жінок”, — зізналася Галина Бачинська.

На святі також презентували виставку з творчими роботами, авторами якого стали відвідувачки Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування. Для діток проводили майстер-класи з піскової анімації та малювання на воді технікою “Ебру”. Усі учасники отримали солодкі подарунки та заряд позитивних емоцій.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook