Свято в села та зібрати гроші для ЗСУ: Козак Сіромаха розпочав безкоштовний тур з Вінниччини (Відео)

Музикант Козак Сіромаха розпочав благодійний безкоштовний тур селами України, стартувавши з Вінниччини. За два дні вдалося зібрати 50 тисяч гривень на евакуаційні автівки для захисників. Артист виступив у Кущинцях, Серебринівці, Буші та Губнику.

Про це інформує Місто, посилаючись на Суспільне Вінниця.

Поїхати у тур українськими селами вирішили, аби підтримати людей, розповів музикант. Село де виступатимуть, обирають серед коментарів у соцмережах та враховуючи логістику. Хочуть познайомитись із людьми та привезти до них свято.

“Бажання завжди було мандрувати Україною там, де є справжнє життя. Оскільки у нас зараз війна, маємо потребу об’єднатись. Наше завдання — об’єднуватись, наше завдання — робити спільну справу”, — сказав Козак Сіромаха.

Привезти в село свято та зібрати гроші для оборонців: Козак Сіромаха розпочав безкоштовний тур з Вінниччини

Також в турі збирають гроші на 30 автівок для української армії.

“Збираємо на автівки для поранених, для того, щоб їх вивозити. Потрібно 30 машин. Це не сума, це факт. Як кажуть, Бог дасть, люди допоможуть. Приїжджаємо, бачимо — купа народу. Є життя, і це найголовніше.

Село Губник Ладижинської громади. Захід проводили перед місцевим будинком культури. Місцеві тканими доріжками застелили бетонні стовпи, аби глядачам було де сидіти. Вхід до приміщення прикрасили вишитими рушниками, квітами соняшника та тюками соломи. До концерту готувалися відповідально, бо це для села подія — розповіла директорка будинку культури Галина Горобець.

“Я працюю в будинку культури 20 років. За цей час до нас приїжджав Миколайчук, до нас приїжджав Янченко, і ось тепер ми приймаємо таких дорогих артистів. Виступають за кордоном, у різних країнах і різних містах України. То кажу: “Коля, давай додому, ми також хочемо такий концерт побачити”, — сказала Галина Горобець.

Привезти в село свято та зібрати гроші для оборонців: Козак Сіромаха розпочав безкоштовний тур з Вінниччини

В Губнику живе продюсер артиста, уродженець села Микола Кучерявий. Він одним з перших і зустрів автобус з артистами, який під’їхав до будинку культури.

Разом із музикантами до Губника приїхав і комік Марк Куцевалов. Він розповів, що долучився до першого дня туру на запрошення Козака Сіромахи.

“Скидує мені за два дні. Каже: “Дивись, в мене тур по селах буде, давай з нами”. А я давно не виїжджав з Києва, з Одеси, останній мій похід був взимку. І я дуже люблю такі місця. Мені це дуже подобається. Саме такі нові місця, села. Це нова форма для концертів. Бо ми звикли, що велика сцена, обладнання, а це дуже класно”, — розповів Марк Куцевалов.

Привезти в село свято та зібрати гроші для оборонців: Козак Сіромаха розпочав безкоштовний тур з Вінниччини

До когорти музикантів на концерт у Губнику долучився фронтмен гурту “Калуш” Олег Псюк.https://www.youtube.com/watch?v=LIqt47LcwsM

“Добре, що є можливість Козака підтримати, бо взагалі дуже класна ініціатива, бо я не впевнений, що колись тут ще таке збереться, тому респект Козаку й Миколі, що таке зібрали. Приходьте обов’язково, якщо приїдуть до вас в село”, — сказав Олег Псюк.

На розігріві уКозака Сіромахи у Губнику був місцевий ансамбль “Серпанок”.

Привезти в село свято та зібрати гроші для оборонців: Козак Сіромаха розпочав безкоштовний тур з Вінниччини

Такого у Губнику ще не було, сказав місцевий житель Сергій. Такі заходи допомагають відновитись і об’єднують. На його думку, такі часи це особливо важливо.

“З культурними заходами було все печально. Поки Микола не приїхав. А тут Козак Сіромаха, “Калуш”. Думаю, що так потрібно. Війна війною, а музика лікує. Тут багато хто приїхав. Навіть якщо не знають багатьох пісень, але все одно приїхали”.

“Це вперше на моїй пам’яті. Дуже гарний захід, дуже вдячні організаторам. Купа емоцій дуже приємних. Ми сьогодні спеціально приїхали. Козак Сіромаха — улюблений виконавець мого батька, то ми сьогодні усією сім’єю тут”, — розповіла відвідувачка заходу Тетяна.

За два дні Козак Сіромаха виступив на Вінниччині у Кущинцях, Губнику, Буші та Серебринцях. На автівки зібрали близько 50 тисяч гривень, продюсер артиста Микола Кучерявий. Через масовану російську атаку 8 липня тур селами призупинили. Його відновлять після завершення трауру за загиблими, повідомили на сторінці Козака Сіромахи в Instagram.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook