«Щоб таке волосся виростити – треба любити!»

Дев’ятирічна Надійка з мамою і татом приїхали з Калуші, що в Івано-Франківській області, до Вінниці, щоб продемонструвати виплекану косу дівчинки. Учениця 3-го класу має руденьке волосся до колін і мріє, щоб одного дня воно волочилось за нею шлейфом. Дівчинка каже, що за все її життя волосся ні разу не підстригали. Поки що в основному догляд за пишним волоссям доньки бере на себе мама Наталя.

— Таке волосся виростити – треба любити! Тому ми приїхали його показати. Надійка має мрію, хоче відростити його настільки довгим, щоб коли вона йшла, то волосся її доганяло. Я люблю його заплітати, доглядати воно дуже ніжне. Зранку в школу встигаємо, якось вже руки наловчились, кожного придумуємо нові зачіски. Вчимося заплітати коси зі стрічкою – дивуємо своїх однокласників і друзів. Родичі називають Надійку Золотоволоскою, – з гордістю розповідає мама Наталя.

Миють і доглядають за волосся поки вдвох з мамою. Проте пані Наталя запевняє, що це не займає багато часу. Це питання звички. Надійка теж не пасе задніх і вчиться сама давати лад пишним косам.

— До довгого волосся вже звикла. Спати не важко, мама ввечері заплітає мені коси і я сплю із зачіскою. Трохи починаю вчитися за ним доглядати сама. Можу сама розчесати і заплести косу, — ділиться дівчинка.

Мама і донька кажуть, що головний секрет красивої коси – це любов. Тому приїхали похвалитись волоссям на конкурс «Найкраща коса Вінниччини». Про свою пишну чорну косу до пояса розповідає і Дарія з Хмільника. Дівчині 24 роки і вона вже сама мама. Похвалитись пишною косою в неї вийшло тільки з другої спроби, вперше побоялась їхати на конкурс через те, що от-от мала народити.

— У мене маленька донечка, планую їй теж довгі коси ростити, хочу бути їй прикладом. Скільки сантиметрів волосся, я не знаю, дуже давно не міряла і недавно підстриглась сантиметрів на 30. Не скажу, що складно про таке волосся дбати, єдине, що літом трохи жарко. У мене завжди було довге волосся, – розповідає Дарія.

За все своє життя вона підстригла коси лише раз під каре, але потім знову почала відрощувати. Дарія каже, що через коси на неї часто звертають увагу і роблять компліменти. І їй це до вподоби.

Нагадуємо, у Вінниці відкриють виставку весільних строїв та віночків для наречених.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.