Прем’єра фільму «Відлуння» відбулася у Вінниці

Прем’єру фільму «Відлуння» побачили вінничани 13 жовтня в кінотеатрі «Сінема Сіті 4DX» ТЦ «Мегамолл».

Про це повідомляє видання «Це Вінниця, Друже!».

Влітку 2019 року Вінниця стала знімальним майданчиком для фільму вінницького режисера Валерія Шалиги. У стрічці події розгортаються в липні 1941 року у Вінниці, яка вже окупована нацистами. У фільмі використані спогади з книги В. Куликова «Окупація Вінниці».

 «Це дійсно дуже великий документальний і історично важливий твір. Звичайно в художньому кіно ми відштовхувались від книги та від подій, які відбувалися у Вінниці та Вінницькій області. Я, як автор сценарію, вивчав ці жахливі речі, мені потрібно було всю цю інформацію акумулювати в одному фільмі. Фільм триває дві години, для кінопрокату це забагато, але хотілось розказати все. Наскільки це нам вдалося, судитимуть глядачі. У фільмі ми зберегли ім’я Василя Куликова, цього історичного персонажу на екрані втілив актор Ігор Волков», – каже режисер фільму Валерій Шалига.

Довідка:
Художній фільм «Відлуння» – військово-історична драма. Стрічка розповідає про події перших місяців окупації у Вінниці та масове знищення єврейського населення 19 вересня 1941 року. Це був один з наймасштабніших розстрілів євреїв на окупованій території України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1060 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.