Помер відомий педагог і краєзнавець Вінниччини - Микола Йолтуховський

24 січня на 78-му році життя перестало битися серце Миколи Йолтуховського – почесного барчанина, педагога, публіциста, історика, краєзнавця Вінниччини.

“Микола Павлович Йолтуховський назавжди залишиться для нас безперечним авторитетом і неперевершеним вчителем. Це велика втрата для Барської громади”, – інформує на своїй сторінці у Facebook Барська міськрада.

Микола Йолтуховський був ініціатором створення Барського районного краєзнавчого музею, автором герба і прапора територіальної громади міста, учасником численних науково-краєзнавчих конференцій.

Барчани та мешканці інших районів області у коментарях до новини висловлюють співчуття, жаль та велику повагу до славного життєвого шляху видатного земляка.

“Ми гордимося, що багато років знали, спілкувалися, навчалися у свого земляка. Пам’ять про Миколу Павловича буде довго жити в наших серцях”, – пише Надія Бакалець.

“Громада втратила дослідника, краєзнавця, історика, громадського активіста, особистість. Жаль… Світла пам’ять”, – додає Тамара Кушнир.

“Нехай спочиває з Богом! Величезна втрата для Барчан”, – висловлюється Людмила Гапонюк.

Нагадаємо, помер видатний вінницький фотохудожник Володимир Осьмушко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook