Патріотичний концерт “В єднанні міць” відбувся у Вінниці

Нещодавно відбувся патріотичний концерт під назвою «В єднанні міць» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Участь у заході взяв Вінницький міський естрадно-духовий оркестр «ВінБенд». Запрошеними гостями були військові, переселенці та студенти. Організацію концерту спільно здійснили департамент культури Вінницької міської ради та КЗ «Центр концертних та фестивальних програм».

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

У заповненій глядачами залі звучали патріотичні пісні у виконанні солістів оркестру «ВінБенд». Так, Максим Тріска, Анастасія Красуцька, Оксана Кулик, Олена Кукурузяк, виконали низку відомих українських творів, серед яких «Водограй», «Край, мій рідний край», «Червона рута», «Біля тополі», «Пісня буде поміж нас».

Як повідомили організатори, захід був особливим, оскільки серед запрошених гостей були Захисники та Захисниці нашої держави. Під час концерту професіонали оркестру «ВінБенд», художнім керівником якого є Заслужений артист України Валерій Новосад, не лише відтворили музичні шедеври, а й зуміли передати їхню глибину та емоційність, і цим потішити гостей мистецької події.

Перший заступник директора департаменту культури Олексій Циганков зазначив, що концерт «В єднанні міць» став свідченням того, що мистецтво має об’єднувати силу, надихати та робити світ яскравішим.

«Нині вкрай необхідно підтримувати людей, які постраждали від війни. Зокрема, важливо дарувати позитивні емоції та вселяти надію в краще, повертати людям жагу до життя та віру в нашу Перемогу, – говорить Олексій Циганков. – Заклади культури ВМТГ постійно організовують та проводять благодійні заходи для наших Захисників та Захисниць, відвідують військові частини, шпиталі та реабілітаційні центри. До прикладу, нещодавно колективи Центру концертних та фестивальних програм та дитячої школи мистецтв «Вишенька» відвідали ортопедичний сервісний центр, де наші військові проходять реабілітацію й лікування, та влаштували для них концерт. Крім того, привезли солодощі та необхідні речі».

Олексій Циганков підкреслив, що галузь культури Вінниці і надалі влаштовуватиме мистецькі проєкти для підтримки ЗСУ та ВПО. Адже музика – це потужний інструмент роботи з емоційним станом.

«Музична терапія набуває неабиякої актуальності, а в культурі Вінницької громади є великий потенціал культурних дієвців, які спроможні своєю музикою, співом допомагати тим, хто цього потребує», – зазначив Олексій Циганков.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook