Наступного року у вінницькому парку з’явиться Музей Науки

У Центральному парку ім. Леонтовича, неподалік планетарію, планують створити інтерактивний простір, де діти могли б знайомитись з наукою у цікавий спосіб. Про створення у Вінниці спільно з Малою академією наук України сучасного Музею науки йшлося сьогодні під час засідання сесії міської ради.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Цієї зими підприємці-власники приватного Музею науки, який діяв у місті, оголосили про можливе його закриття через фінансові проблеми, викликані коронакризою. Але для міста важливо мати інтерактивний простір, де діти могли би знайомитися з наукою в цікавий і пізнавальний для себе спосіб.

До мене звернулась Лілія Гриневич, яка працювала Міністром освіти і науки України в Уряді Володимира Гройсмана, за що я їй вдячний. Вона сконтактувала нас з Малою академією наук України, і ми домовились що ми надамо їм приміщення для музею. Ми знайшли таке приміщення – будівля, де колись був ресторан «Імперіал» в Центральному парку. Це природньо, адже  поряд розташований планетарій, і там можна зробити комплекс:  Музей науки, планетарій, можливо, ще локації просто неба, на яких в теплу пору року можна буде проводити навчання для дітей. Мала академія наук виділяє ресурс на ремонт приміщення, ми також долучаємось з дольовою участю до цих робіт. Я маю надію, що на наступний рік ми відкриємо новий Музей науки у Вінниці,

– розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.