Літніх вінничан навчатимуть комп'ютерній грамотності

Відкриття тренінгів для людей поважного віку та інших цільових груп відбудеться 27 січня о 15:00 у секторі «Регіональний тренінговий центр» Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва. Слухачів навчатимуть за такими програмами: комп’ютерна грамотність, Е-урядування, мобільна грамотність. Крім того, проводитимуться безкоштовні курси з цифрової освіти.

“На тренінгах учасники навчаться працювати з комп’ютером, отримають доступ до соціальних мереж, сформують практичні вміння і навички щодо створення електронної поштової скриньки, спілкування в скайпі, здійснення пошуку в мережі Google”, — інформує Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва.

Навчання дасть можливість ознайомитись із електронними послугами та електронними онлайн сервісами, зокрема скористатися доступом до публічної інформації органів влади та місцевого самоврядування, навчитися користуватися калькулятором субсидій і пенсійним калькулятором, замовити квитки на сайті Укрзалізниці, оплатити комунальні платежі онлайн, знайти ліки в аптеках тощо. Вивчення мобільної грамотності допоможе навчитися користуватися сучасними телефонами і відчути всі переваги нових технологій. Для літніх людей – це можливість для розширення кола спілкування, саморозвитку та обміну досвідом.

З 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн-платформу навчання цифрової грамотності, за допомогою якої буде реалізовано програму навчання цифровим навичкам у форматі освітнього серіалу.

У рамках співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Всеукраїнською ГО «Українська бібліотечна асоціація» під час реалізації проєкту «Дія. Цифрова освіта» бібліотеки стануть першими офлайн-хабами, де українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва приєднується до освітнього проєкту з популяризації цифрової освіти. Під час тренінгів працівники книгозбірні ознайомлять користувачів із Національною онлайн-платформою з цифрової грамотності.

Нагадаємо, у Вінниці в бібліотеці з’явився перший сенсорний довідковий кіоск.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook