Легендарна «Українка, україночка»! Оксана Білозір 23 січня запрошує вінничан на «Різдво в колі друзів»

Оксана Білозір подарує справжнє свято української пісні Вінниці!

23 січня о 19.00 у театрі ім. Садовського не пропустіть великий святковий концерт легендарної співачки «Різдво в колі друзів»! 

Перевірені часом шлягери, які ми всі любимо і знаємо напам’ять, а також всі найкращі колядки та народні українські пісні прозвучать у цей вечір для вас!

Крім того, буде багато найтеплішого спілкування із публікою і надзвичайна атмосфера!

Кожний концерт Оксани Білозір наповнений винятковою енергетикою добра та любові, а пісні є скарбом та гордістю України, тим неповторним, щирим одкровенням і сповіддю, що торкаються найтонших струн душі!

Поринемо разом у молодість, юність та дитинство разом із винятковою творчістю Національної співачки України! 

Безліч записаних CD та DVD-дисків, музичних фільмів, кліпів, унікальних проектів, просто незліченна кількість концертів, гастролі по всьому світу!

Оксану Білозір щиро люблять і поважають всюди!

Її по праву називають людиною-епохою в історії не лише пісенної України, але й України-держави! 

Народна артистка України, міністерка культури, народна депутатка трьох скликань, меценатка, волонтерка — попри всі звання і досягнення, для мільйонів українців Оксана Білозір, у першу чергу — «Українка, Україночка». 

Її пісні давно стали виразним символом українського, справжнього!

Кожна композиція наповнена українським колоритом, за яким можна розгледіти національні особливості та душу українського народу.

Вся творчість співачки пронизана глибоким розумінням суті речей, які здаються, на перший погляд, звичайними. Від цього творчість стає ще більш значущою. 

Улюблениця багатьох поколінь співає про повагу та любов до України, до батьків, про щирі почуття, про молитву, природу, весну і кохання, розставання, втрати й біль, про війну і віру в Перемогу.

 Про культурні події нашого тривожного часу теж слід розповідати особливим чином, з урахуванням війни і всього, що вона принесла в наші серця та долі. Власне, інакше й не вийде. Мистецтво завжди першим уловлює та вбирає вібрації часу, наділяючи їх красою та правом на вічність,  відзначає Оксана Білозір.

У найважчий в історії України час легендарна артистка не залишається осторонь і постійно допомагає військовим, які боронять Україну від російських загарбників. Зокрема, нещодавно Оксана Білозір передала партію вакуумних апаратів і розхідників до них столичному госпіталю. Це частина великої партії від Союзу українок Америки.

Аби у період різдвяних свят подарувати частинку тепла і радості любим глядачам, Оксана Білозір створила нову концертну програму «Різдво в колі друзів», яку презентує у Вінниці.

— 2022й рік став для нас найскладнішим випробуванням за всі роки Незалежності, а нинішнє Різдво — першим, і, сподіваємося, останнім, воєнним Різдвом в Україні ХХІ століття. Але ми віримо, що новонароджений Ісус розвіє темряву, яка напала на наші міста і села, думки й серця, — зазначає Оксана Білозір. — Хай святкування цьогоріч набагато скромніші, ніж зазвичай, і мають певний присмак гіркоти, але жодному ворогові не під силу знищити радість Різдва. Нехай колядки лунають у ваших оселях, допомагаючи створити атмосферу справжнього свята!

Запрошуйте найрідніших і приходьте 23 січня о 19.00 у театр ім. Садовського насолодитися зустріччю з легендарною співачкою, отримати найяскравіші емоції та відчути фантастичну силу української пісні і традицій, які зберігають величну історію нашого незламного народу!

Гучно заспіваємо всі пісні разом із неймовірною Оксаною Білозір!

Квитки на концерт купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

А також у всіх касах «Афіша Вінниці» у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK», рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), Royal pub, тур-клубі «Бідняжка».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook