Ексклюзивну марку «Тримаємо небо України» присвячену воїнам Повітряних Сил, випустили у Вінниці

Сьогодні в Туристичному хабі Вінниці відбулася урочиста церемонія спецпогашення ексклюзивної власної марки, присвяченої Повітряним Силам Збройних Сил України, під назвою «Тримаємо небо України»!

Про це повідомляє Сергій Моргунов на сторінці у фейсбук.

“Ексклюзивну марку, присвячену Повітряним Силам, погасили сьогодні у Вінниці. Її назва – «Тримаємо небо України!». Завдяки тому, що наші Герої незламно тримають оборону, ми маємо можливість тримати тил. Без цього єднання армії та народу ми б не вистояли цих 336 днів.

Пишаємось нашими вартовими неба. Пишаємось тим, що Вінниця є столицею Повітряних Сил ЗСУ. Дякую кожному. Пам’ятаємо кожного”, – розповів міський голова.

Офіс туризму Вінниці та Фонд  громади “Подільська громада” оголошують старт благодійного аукціону з продажу лімітованого марочного блоку та погашеного конверту із підписами всіх учасників церемонії.

Стартова ціна лоту – 1000 грн., мінімальний крок однієї ставки – 200 грн, максимальний крок – 1000 грн.. Ставки потрібно робити в коментарях до допису до 12:00 27 січня.

Хто запропонує найбільшу ціну – той стає переможцем, з яким далі Офіс туризму Вінниці зв’яжеться через особисті повідомлення для отримання реквізитів та відправки лоту.

ВАЖЛИВО! Переможець матиме 48 годин з моменту отримання реквізитів для перерахунку коштів на БФ “Подільська громада” та надання підтвердження у вигляді квитанції чи скріншота. В іншому випадку переможцем буде оголошена наступна після найвищої ставка.

Залучена сума буде направлена на потреби підрозділів Командування Повітряних Сил ЗСУ /Давайте разом підтримаємо захисників українського неба!

Слава Україні!

Разом до Перемоги!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook