Драйв, чоловіча лірика та фантастична атмосфера. Як запалював у Вінниці Арсен Мірзоян. Фото

Текст та фото Світлани Вдовиченко

Учора у  театрі ім. Садовського відбувся концерт. Один із найхаризматичніших співаків України Арсен Мірзоян, подарував вінничанам незабутні години шаленого драйву, справжньої чоловічої лірики, яскравого світлового шоу, фантастичної атмосфери й вражаючих прем’єр.

Містяни та всі гості міста одними з найперших почули нові пісні Арсена Мірзояна з нового альбому «Монархія» та, звісно, всі улюблені хіти: «Бувай, малий», «Вінні–Пух», «Королева», «Джеральдіна», «Паперовий сніг», «Подружка» та багато інших, які співали усією залою.

«Сталевий голос України», а саме так називають Арсена Мірзояна, давно став символом мужності і романтизму на українській сцені.

У своїх піснях співак відверто ділився особистими історіями.

У своєму новому, вже шостому за рахунком, альбомі Арсен Мірзоян неабияк здивував музичними експериментами, давши ще більше рок-н-ролу і драйву.

За емоціями нова платівка вийшла вражаючою! «Монархія» яскрава, щира, глибока, з підтекстами і сенсами, які торкаються кожного серця.

– Колись зародилася в голові така думка, що кожен чоловік – монарх своєї справи, свого будинку, своєї сім’ї. Це його «монархія», де панують його закони. І колись ця монархія впаде. Вона обов’язково впаде, – розповідає про назву нового альбому Арсен Мірзоян.

Вінничанам дуже сподобався виступ співака, що вкінці ще довго проводжали його оваціями. І на кінець співак подарував ще пісню на біс про Херсон.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook