За порушення правил карантину поліцейські Вінниччини склали 168 протоколів

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. На порушників правил карантину поліцейські складають адміністративні матеріали.

“З початку карантинних заходів поліцейські Вінниччини склали 168 адміністративних протоколів за адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм)”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Зокрема, 76 – відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність, 31 – на керівників торгових закладів та установ харчування, 20 – на громадян за порушення самоізоляції, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 15 – відносно перевізників, 9 – відносно фізичних осіб. Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб – штраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно 179 мобільних патрулів та 104 – піших.

Щодня на карантинних постах цілодобово несуть службу понад 700 поліцейських та близько 130 військовослужбовців Національної гвардії.

Нагадаємо, поліцейські Вінниці закликають дітей залишатися дома на карантині.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.