За два дні поліцейські виявили понад півсотні неповнолітніх курців

23-24 вересня ювенальні поліцейські провели профілактичне відпрацювання «Діти вулиці». Його мета – попередження та виявлення вживання неповнолітніми алкоголю та тютюнових виробів, притягнення до відповідальності дорослих, які призвичають їх до шкідливих звичок. На правопорушників та їхніх батьків склали 51 адміністративний протокол.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

В рамках профілактичного відпрацювання «Діти вулиці» вінницькі ювенальні поліцейські перевірили місця скупчення та відпочинку дітей, комп’ютерні клуби, розважальні заклади м. Вінниці. Також правоохоронці побували на вулицях, вокзалах, місцях відпочинку з метою виявлення дітей, які займаються бродяжництвом, вживають слабоалкогольні, алкогольні напої, тютюнові вироби, а також фактів доведення дорослими неповнолітніх до стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

За два дні поліцейські виявили понад півсотні неповнолітніх курців

«Переважну більшість підлітків-правопорушників ювенальні поліцейські знайшли поблизу навчальних закладів, кафе, кальян-барів та в інших громадських місцях. За виявленими адміністративними правопорушеннями поліцейські склали 51 адмінпротокол та адмінпостанову на неповнолітніх та їх батьків», – повідомили поліцейські.

За два дні поліцейські виявили понад півсотні неповнолітніх курців

Крім цього, на вулицях міста правоохоронці виявили п’ятеро дітей, які займались бродяжництвом. Їх повернули у родини, а батьків притягнули до адмінвідповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

За два дні поліцейські виявили понад півсотні неповнолітніх курців

Загалом, з початку року ювенальною поліцією м. Вінниці задокументовано 1068 адміністративних правопорушень, з них за 310 фактами складені адмінпротоколи на неповнолітніх, решта – на їхніх батьків.

«У цьому році 55 кримінальних правопорушень, серед яких крадіжки, хуліганство та наркозлочини вчинили неповнолітні. Крім цього, з початку року поліцією розшукано 75 неповнолітніх мешканців Вінниці, які за різних обставин залишили свої домівки», – розповіли у відомстві.

Нагадаємо, на Вінниччині зафіксували 56 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1220 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.